Doç. Dr. İsa ÖZBAY

Dil Seçimi: 

  1. /
  2. Hakkımda

Güzel Hissetmek; Güzel Olmaktan
Çok Daha Değerlidir…

DOÇ. DR. İSA ÖZBAY HAKKINDA

1982 yılında Malatya’da doğan Doç. Dr. İsa Özbay, 1999 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girmeye hak kazandı.

2006 yılında mezun olan Doç. Dr. İsa Özbay, o yılın Eylül ayında yapılan TUS sınavında Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları branşına İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde girmeye hak kazandı.

Doç. Dr. İsa Özbay, 2011 yılında ihtisasını tamamlayarak KBB Uzmanı unvanını aldı.

Mecburi hizmetini Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladıktan sonra, Dumlupınar Üniversitesi’nde yardımcı doçent kadrosu ile çalışmaya başladı.

6 ay boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nin saygın kliniklerinden olan Ohio State University, Wexner Medical Center, Department of Otolaryngology-Head and Neck Surgery kliniğinde Research fellowluk yapan Doç. Dr. İsa Özbay, bu süre zarfında K.B.B.’nin çok saygın dergilerinde yaptığı çalışmalar yayınlandı.

2018’de KBB doçenti unvanını alan Doç. Dr. İsa Özbay, sonrasında çeşitli özel kurumlarda görev yaptı.

Doç. Dr. İsa Özbay, 2021 yılından bu yana İstanbul Ataşehir’de bulunan özel muayenehanesinde kıymetli hastalarını görmekte ve hayatlarına dokunuşlar yapmaktadır.

VAKA FOTOĞRAFLARI

Mükemmel
62 değerlendirmeye göre.
Valorant Hesap
Valorant Hesap
2023-09-10
Gerçekten mükemmel hizmet ve çok nazik bir doktor çok memnun kaldım teşekkür ederim öneririm ☺️
aleyna güneş
aleyna güneş
2023-09-10
İyi ki araştırmışım sizi iyi ki gelmişim istediğim gibi oldu çok teşekkürler
Kübra Özcan
Kübra Özcan
2023-07-05
Burnum hayallerimden bile guzel oldu çok guzel memnun kaldm
Ozgun Aktas
Ozgun Aktas
2023-05-09
Başından sonuna tüm süreçten gayet memnun kaldım. İsa Hoca benimle alakalı tüm datayı toplayarak en doğru tasarımı yansıttı. Süreç boyunca 1 sn bile ağrı veya bir problem olmadı. Düşünmeden başvurabilirsiniz. Son olarak ilgi ve alakaları için 7/24 destek olan Selin Hanım’a teşekkürler
Esra Ozdemir94
Esra Ozdemir94
2023-04-26
3 yıllık korkulu bir araştırma sürecinin sonrasında İsa beyle yollarimiz kesişti. Kendisi için her anlamda yalnızca 'İyi ki' diyebilirim. Korkularımın yersiz olduğunu kanıtladı çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum emeği geçen herkese 👏🏻
Canan Yelis
Canan Yelis
2023-04-26
İsa bey kesinlikle araştırmalarıma değen bir doktor oldu. Okadar memnunum ki. Hem burnum hem üst göz kapağım hem botoxumdan. Kesinlikle kalite satın alıyorsunuz ve buna sonuna kadar değiyor. Kaldığınız otelden tutun transfer hizmetine, operasyonun gerçekleşeceği hastane, kullanılan botox markası ve malzemeler.. Hepsi tam istediğim gibiydi süreç mükemmel geçti. Kendisine çok sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum 🙏🏻

HIZLI RANDEVU

Formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İsa Özbay kliniğinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.