Doç. Dr. İsa ÖZBAY

Dil Seçimi: 

Hızlı Randevu

DOÇ. DR. İSA ÖZBAY

Güzel hissetmek; güzel olmaktan çok daha değerlidir…

Ben de hakkınız olan bu güzelliğe kavuşmanız için sizlerin yanında oluyor, ulaşmak istediğiniz görünüm yolculuğunda size, deneyimlerim ve estetik bakış açımla rehberlik ediyorum.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bleforoplasti

Göz çevresinin daha genç ve daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan cerrahi uygulamalara göz çevresi estetiği adı verilmektedir. Yaşlanma ile birlikte göz çevresinde kırışıklıklar 30’lu yaşlarda oluşmaya başlar. Geçen zamanın etkisiyle göz kapaklarının gerginliği azalır, derin kısımlarındaki yağ dokularının dışarıya doğru yaptığı baskılarla sarkmalar ve torbalanmalar oluşur.

Bu ameliyatta özellikle üst göz kapağına müdahele edilir. Göz kapaklarında sarkma meydana gelenler, göz altında torbalar oluşan ve torbaların fıtıklaşması sorununu yaşayanlar, göz altı derisinin sarkması nedeniyle olduğundan daha yaşlı bir görünümden şikayet edenler bu uygulamadan yararlanabilir.

Üst göz kapağı ameliyatı yaklaşık 30 dakika sürer. Hasta ameliyat sonrasında aynı gün taburcu olur.

HIZLI RANDEVU

Formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İsa Özbay kliniğinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.