Doç. Dr. İsa ÖZBAY

Dil Seçimi: 

  1. /
  2. Hakkımda

Güzel Hissetmek; Güzel Olmaktan
Çok Daha Değerlidir…

DOÇ. DR. İSA ÖZBAY HAKKINDA

1982 yılında Malatya’da doğan Doç. Dr. İsa Özbay, 1999 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girmeye hak kazandı.

2006 yılında mezun olan Doç. Dr. İsa Özbay, o yılın Eylül ayında yapılan TUS sınavında Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları branşına İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde girmeye hak kazandı.

Doç. Dr. İsa Özbay, 2011 yılında ihtisasını tamamlayarak KBB Uzmanı unvanını aldı.

Mecburi hizmetini Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladıktan sonra, Dumlupınar Üniversitesi’nde yardımcı doçent kadrosu ile çalışmaya başladı.

6 ay boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nin saygın kliniklerinden olan Ohio State University, Wexner Medical Center, Department of Otolaryngology-Head and Neck Surgery kliniğinde Research fellowluk yapan Doç. Dr. İsa Özbay, bu süre zarfında K.B.B.’nin çok saygın dergilerinde yaptığı çalışmalar yayınlandı.

2018’de KBB doçenti unvanını alan Doç. Dr. İsa Özbay, sonrasında çeşitli özel kurumlarda görev yaptı.

Doç. Dr. İsa Özbay, 2021 yılından bu yana İstanbul Ataşehir’de bulunan özel muayenehanesinde kıymetli hastalarını görmekte ve hayatlarına dokunuşlar yapmaktadır.

VAKA FOTOĞRAFLARI

HIZLI RANDEVU

Formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İsa Özbay kliniğinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.