Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay

Select Language:

  1. /
  2. About Me

Feeling Beautiful is Much More Valuable Than Being Beautiful…

About Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay

Born in Malatya in 1982, Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay was entitled to enter Marmara University Faculty of Medicine in 1999.

Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay, who graduated in 2006, was entitled to enter the Ear, Nose and Throat Diseases branch at Istanbul Haseki Training and Research Hospital in the TUS exam held in September of that year.

Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay completed his specialization in 2011 and received the title of ENT Specialist.

After completing his compulsory service at Diyarbakır Training and Research Hospital, he started working as an assistant professor at Dumlupınar University.

Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay worked as a research fellow at the Ohio State University, Wexner Medical Center, Department of Otolaryngology-Head and Neck Surgery clinic, one of the most respected clinics in the United States, for 6 months. During this period, his studies were published in the most respected journals of ENT.

Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay, who received the title of ENT associate professor in 2018, later worked in various private institutions.

Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay has been seeing his precious patients and touching their lives in his private practice in Ataşehir, Istanbul since 2021.

BEFORE & AFTER

Mükemmel
62 değerlendirmeye göre.
Valorant Hesap
Valorant Hesap
2023-09-10
Gerçekten mükemmel hizmet ve çok nazik bir doktor çok memnun kaldım teşekkür ederim öneririm ☺️
aleyna güneş
aleyna güneş
2023-09-10
İyi ki araştırmışım sizi iyi ki gelmişim istediğim gibi oldu çok teşekkürler
Kübra Özcan
Kübra Özcan
2023-07-05
Burnum hayallerimden bile guzel oldu çok guzel memnun kaldm
Ozgun Aktas
Ozgun Aktas
2023-05-09
Başından sonuna tüm süreçten gayet memnun kaldım. İsa Hoca benimle alakalı tüm datayı toplayarak en doğru tasarımı yansıttı. Süreç boyunca 1 sn bile ağrı veya bir problem olmadı. Düşünmeden başvurabilirsiniz. Son olarak ilgi ve alakaları için 7/24 destek olan Selin Hanım’a teşekkürler
Esra Ozdemir94
Esra Ozdemir94
2023-04-26
3 yıllık korkulu bir araştırma sürecinin sonrasında İsa beyle yollarimiz kesişti. Kendisi için her anlamda yalnızca 'İyi ki' diyebilirim. Korkularımın yersiz olduğunu kanıtladı çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum emeği geçen herkese 👏🏻
Canan Yelis
Canan Yelis
2023-04-26
İsa bey kesinlikle araştırmalarıma değen bir doktor oldu. Okadar memnunum ki. Hem burnum hem üst göz kapağım hem botoxumdan. Kesinlikle kalite satın alıyorsunuz ve buna sonuna kadar değiyor. Kaldığınız otelden tutun transfer hizmetine, operasyonun gerçekleşeceği hastane, kullanılan botox markası ve malzemeler.. Hepsi tam istediğim gibiydi süreç mükemmel geçti. Kendisine çok sevgi ve teşekkürlerimi iletiyorum 🙏🏻

QUICK APPOINTMENT

You can make an appointment at Ear, Nose and Throat Diseases Specialist Assoc. Prof. Dr. İsa Özbay clinic by filling out our form completely.