Doç. Dr. İsa ÖZBAY

Dil Seçimi: 

  1. /
  2. Sizden Gelenler

Değerli Görüşleriniz

Kıymetli görüşlerini paylaşan tüm hastalarımıza teşekkürler…

İsa Bey’e ameliyat olalı 1 ay oldu. Burnumdan nefes alamıyordum ve burnumda eğrilik vardı. Bütün şikayetlerimi giderdi, çok teşekkür ederim. Ameliyat olmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet DEMİREL

___________________________

 

4 Aralık 2021’de ameliyat oldum. İyi ki tanımışım ve ameliyatımı İsa Bey yapmış. Burun ameliyatı her yer ve her doktorda yapılmaz. Bana göre ciddi bir ameliyat. Altını çizerek söylemeliyim ki kalın derili olmama rağmen burnum beklenilenden daha az şişti. Araştıranlar bilir, kalın derili burna sahip hastaların burnu çok şişer ve geç iyileşir. Ayrıca hiç sıkılmadan her sorumun cevabını sabırla ve kibar bir şekilde verdi. Allah yolunuzu açık etsin.

Gülşah DOĞAN

___________________________

 

İyi ki yollarımız İsa Hocam ile kesişmiş. 🙏🏿 Ameliyat öncesi-sonrası süreçte kendisine olan sonsuz güvenim hiç eksilmedi. Ameliyatı bunca senedir ertelememin sebebi sizin gibi bir hekimi tanıyacak olmamdan ötürüymüş. 5 yıldız değil 1000 yıldız bile sizi puanlamaya yetmez hocam.

Esma Banu YAZICI

___________________________

 

Polis memuruyum. 9 yıl önce geçirdiğim bi ameliyatla psikolojim kötüydü. Kemerli ve bakınca kötü görünen bi burnum vardı. Nefes alamamak da cabasıydı. Doç. Dr. İsa Özbay hocayı araştırdım ve onunla konuşunca gerçekten kendi kardeşi gibi ilgilendi. Ben de sonuna kadar güvendim. Her konuda da yardımcı oldu. Güzel bi hastanede, konforlu bir şekilde ameliyat oldum. Bugün 1. ayım. Herkes çok beğeniyor burnumu. Teşekkürler Doç. Dr. İsa Özbay. 🙏

Mehmet Can MÜLAYİM

___________________________

 

13 Kasım günü İsa Bey’e ameliyat oldum. Burnumda kemer vardı ve biraz ucu düşüktü. Güldüğüm zaman ucu daha çok düşüyordu ve durum beni rahatsız ediyordu. Daha önce bir çok doktorla görüştüm hiçbiri içime sinmedi çünkü doğal ve ifademi bozmayacak bir burun istiyordum. Doktor İsa Bey’in işlerini görünce hemen ameliyat olmak istedim ve oldum. Çok memnun kaldım. İsa bey bir markadır olmak isteyip olamayan varsa gidin muayane olun İsa Bey aklınızdaki soru işaretlerini hepsini giderecektir. Osman bey ve İsa Bey’in sekreteri Özgül Hanım’a da çok teşekkür ederim yardımları için. ❤️❤️❤️

Ecem KAYDI

VAKA FOTOĞRAFLARI

HIZLI RANDEVU

Formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İsa Özbay kliniğinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.